Zdjęcie uczennic robiących doświadczenie chemiczne

W roku szkolnym 2015/2016 w Gimnazjum nr 1 w Braniewie realizowana jest innowacja „Chemia w ciekawych eksperymentach”. Jest to innowacja organizacyjno – metodyczna.

Zdjęcie uczniów w czasie zajęć laboratoryjnych.

18 grudnia 2015 r. uczniowie kl. II d Gimnazjum nr 1 w Braniewie pod opieką pani Karoliny Kaczmarczyk i pani Magdaleny Czubaszek, po raz drugi w tym roku szkolnym, odwiedzili Elbląski Park Technologiczny. Młodzież uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych w Akademii Młodego Chemika.

Zdjęcie tablicy szkolnej

W ramach prowadzonych innowacji pedagogicznych, ruszył cykl otwartych zajęć edukacyjnych dla uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 6. Zajęcia mają na celu wprowadzenie metodą kreatywnego i twórczego działania w świat badań i eksperymentów różnych dziedzin nauki.