EGZAMINY POPRAWKOWE
FIZYKA 26 sierpnia 2016 r. 8:30
MATEMATYKA 26 sierpnia 2016 r. 10:00
JĘZYK NIEMIECKI 26 sierpnia 2016 r. 11:30
Uczniowie w czasie zakończenia roku

24 czerwca 2016 pożegnaliśmy naszych trzecioklasistów. Na uroczystą akademię przybyli zaproszeni goście: pani Burmistrz Braniewa Monika Trzcińska oraz pełnomocnik burmistrza ds. oświaty - pan Marek Maludziński, pani Marta Wychowaniak - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji oraz rodzice uczniów.

Zdjęcie grupowe gimnazjalistów w US

W naszej szkole realizowany jest projekt edukacyjny „Matematyk finansowy pilnie poszukiwany”. W ramach tego projektu uczniowie klasy II d o profilu matematyczno-fizycznym odwiedzili Urząd Skarbowy w Braniewie.

Zdjęcie oczka wodnego

W dniach 9-10 czerwca wraz z opiekunami wybraliśmy się na biwak klasowy do Brzostkowiska - pięknej, malowniczo położonej osady.

Zdjęcie grupowe uczestników kampanii

To hasło tegorocznej II Braniewskiej Kampanii Społecznej przeciw przemocy w rodzinie, w której wzięła udział klasa II b wraz z wychowawcą i pedagogiem szkolnym.

Gimnazjaliści w przedszkolu

Grupa uczniów klasy II b z wychowawczynią Martą Limanowską odwiedziła przedszkole Chatka Puchatka, by wspólnie z dziećmi czytać bajki w języku angielskim.

Warsztaty profilaktyczne

W dniu dzisiejszym (14.06.2016) nasi uczniowie klas I i II uczestniczyli w programie profilaktycznym o charakterze warsztatowo-artystycznym pt. „Końcowe odliczanie... Życie traci się raz”.