Klasa III A

Wychowawca klasy Elżbieta Rydzewska

  1. Cybulska Kamila
  2. Czaja Joanna
  3. Gruszka Patryk
  4. Kaczmarski Michał Zbigniew
  5. Konofalski Paweł Piotr
  6. Matczuk Patryk
  7. Mazuryk Radosław
  8. Niewiadomski Adrian
  9. Paszulewicz Marcin
  10. Rybczyńska Paula Monika
  11. Stachowiak Dawid Piotr
  12. Telenga Weronika Krystyna
  13. Ujazdowska Weronika Barbara
  14. Wójcicka Patrycja

 

Klasa III B

Wychowawca klasy Magdalena Nowakowska

  1. Benke Radosław
  2. Budzelewska Izabella
  3. Czarnecka Wiktoria
  4. Dalak Beata
  5. Grochowska Marzena
  6. Grzegorczyk Robert
  7. Karman Paula
  8. Kawiecki Wojciech
  9. Kędzierska Monika
  10. Kowalewska Patrycja
  11. Maksymowicz Dariusz
  12. Morawski Szymon
  13. Murzynowska Anita Maria
  14. Piotrowska Aleksandra
  15. Swatowski Przemysław
  16. Szwedko Bartłomiej
  17. Tylki Paulina
  18. Ujazdowska Agnieszka Stanisława
  19. Wiśniewski Rafał Przemysław
  20. Wojciechowski Damian
  21. Zaremba Izabela

 

Klasa III C

Wychowawca klasy Monika Baranowska

  1. Ferens Dawid Kacper
  2. Fijałkowska Klaudia
  3. Gajda Oriana Luiza
  4. Golec Magdalena
  5. Kowalska Paulina
  6. Kowalski Wojciech
  7. Kulewicz Radosław
  8. Mazurek Patrycja
  9. Murzynowski Krystian Mateusz
  10. Olechnowicz Jakub Bartłomiej
  11. Pietrukowska Monika
  12. Redyk Agnieszka Helena
  13. Ruń Adrian
  14. Rychcik Maciej Tadeusz
  15. Sęczyk Karol
  16. Szydłowski Dominik
  17. Tabero Michał
  18. Treder Ewa Wiktoria
  19. Wasiak Katarzyna
  20. Zakrzewski Daniel
  21. Zakrzewski Michał Jakub
  22. Gawryło Bartłomiej Mateusz

 

Klasa III D

Wychowawca klasy Bogusława Przyborowska

  1. Abramski Piotr
  2. Adamkiewicz Agnieszka
  3. Adamkiewicz Joanna
  4. Antonowicz Damian
  5. Berner Sebastian
  6. Borowiec Dawid
  7. Borzyński Adrian
  8. Dobrzeniecka Zuzanna Maria
  9. Falkowska Paulina
  10. Horak Grzegorz
  11. Horbal Radosław
  12. Kazubek Cezary Kacper
  13. Kurzyński Maciej Piotr
  14. Makutunowicz Dominik
  15. Mieczkowski Marcin Marek
  16. Portka Natalia Klaudia
  17. Rutkowska Anna Maria
  18. Semkiw Lena
  19. Serocka Sylwia Magdalena
  20. Siejk Szymon
  21. Sikorska Karolina
  22. Skoplak Małgorzata
  23. Sokołowski Kamil
  24. Trojanowska Karolina

 

Klasa III E

Wychowawca klasy Kinga Muszyńska

  1. Białowąs Kacper Marcin
  2. Bogdańska Paulina
  3. Byndas Mateusz
  4. Dębińska Adrianna Jadwiga
  5. Filipek Karolina
  6. Kostek Łukasz Paweł
  7. Kozińska Magdalena
  8. Krynicz Dawid
  9. Lebiedziew Paula
  10. Matusiak Adrian
  11. Milaniuk Adrian
  12. Pacyna Małgorzata
  13. Pawlak Michał
  14. Pietnoczka Dominika
  15. Prymek Natalia Patrycja
  16. Siennicki Bartosz Florian
  17. Skupiński Krystian
  18. Stopka Joanna
  19. Wierzbicki Damian Patryk
  20. Wójtowicz Michał
  21. Zaworski Michał