Klasa III A

Wychowawca klasy Marzena Ronowska

  1. Adamus Adam Jerzy
  2. Gawryło Oliwia Oktawia
  3. Grabowska Paula Malwina
  4. Jakóbowska Joanna Martyna
  5. Kimso Wojciech
  6. Kodzis Marcin Stefan
  7. Kukla Kamil
  8. Modzelewska Angelika
  9. Ptak Mateusz Jan
  10. Rycko Wiktoria Weronika
  11. Sagan Rafał
  12. Smoliński Arkadiusz
  13. Socińska Klaudia
  14. Szczypiński Mateusz
  15. Właszyn Michał Maciej
  16. Żak Michał Sebastian

 

Klasa III B

Wychowawca klasy Krystyna Sobczak

  1. Antoniak Aleksandra
  2. Bagińska Joanna
  3. Bójko Aleksandra Karina
  4. Czyż Angelika Małgorzata
  5. Grabowska Dagmara Arleta
  6. Gudalewska Klaudia
  7. Hołubowska Diana Julia
  8. Kapusto Tomasz
  9. Kasperowicz Adam Kazimierz
  10. Kozłowski Damian
  11. Kulewicz Emilia
  12. Lewko Agata
  13. Marciszewska Adriana
  14. Olszewski Mateusz
  15. Pacholczyk Weronika Natalia
  16. Sment Adrian Marcin
  17. Smoliniec Seweryn Mikołaj
  18. Zawierucha Piotr
  19. Zrada Katarzyna

 

Klasa III C

Wychowawca klasy Jadwiga Dąbrowska

  1. Chmiel Jolanta
  2. Cwil Jakub Jerzy
  3. Czapla Bartosz
  4. Drozdowski Michał
  5. Godlewski Piotr Szymon
  6. Gołębiewski Mateusz
  7. Hebda Damian
  8. Józwiak Jakub
  9. Kazubek Bartosz
  10. Kierul Kamil Bartosz
  11. Kierul Marcin Kamil
  12. Kochański Dawid Damian
  13. Kościuszko Natalia
  14. Kruszyńska Julianna Agnieszka
  15. Kurek Jan
  16. Kurek Stanisław
  17. Leonczuk Aleksander
  18. Marek Sławomir
  19. Milewska Karolina
  20. Nowakowski Adrian
  21. Polenik Julia Ksenia
  22. Sierzputowska Klaudia
  23. Sierzputowski Konrad
  24. Lanczewska Justyna Jadwiga

 

Klasa III D

Wychowawca klasy Aleksandra Wolanowska

  1. Bobek Łukasz Jan
  2. Bożko Mateusz Oskar
  3. Buklewski Bartłomiej
  4. Chłopska Monika
  5. Ciechomska Paulina
  6. Fedoratkin Karol
  7. Graczewska Magdalena Małgorzata
  8. Jurewicz Dawid
  9. Kulla Przemysław Krzysztof
  10. Kurowski Bogdan Stanisław
  11. Kwiatkowska Julia
  12. Lasecki Zbigniew Kamil
  13. Mackiewicz Dominika Aniela
  14. Mazurek Aleksandra
  15. Motyka Michalina
  16. Paczyński Kamil Robert
  17. Pączkowski Patryk Leszek
  18. Pieczka Dominika Katarzyna
  19. Piotrowski Jacek
  20. Staniewicz Karolina Katarzyna
  21. Szymański Piotr Marcin
  22. Winiczeńko Natalia