Chemia
Rok szkolnyImię i nazwisko uczniaTytułOpiekun merytoryczny
2002/2003 Piotr Worotnicki finalista Marzena Antonowicz
2004/2005 Beata Budzyńska finalista Magdalena Czubaszek
2006/2007 Piotr Kowalczyk finalista Magdalena Czubaszek
2007/2008 Alicja Kowalik finalista Magdalena Czubaszek
2008/2009 Anna Bukowska finalista Magdalena Czubaszek
2008/2009 Kamil Jurewicz finalista Magdalena Czubaszek
2008/2009 Arkadiusz Dudek finalista Magdalena Czubaszek
2008/2009 Paula Gajda finalista Marzena Antonowicz
2009/20010 Anna Bukowska
Patryk Kukliński
finaliści Magdalena Czubaszek
Geografia
Rok szkolnyImię i nazwisko uczniaTytułOpiekun merytoryczny
2008/2009 Tomasz Buklewski finalista Małgorzata Brzozowska
2010/2011 Patryk Kukliński finalista Marcin Grudzka
2015/2016 Błażej Ludwik Stelmarski laureat Anna Sokalska
Fizyka z astronomią
Rok szkolnyImię i nazwisko uczniaTytułOpiekun merytoryczny
2000/2001 Mateusz Dawid Kilarski finalista Bogusława Przyborowska
2000/2001 Emil Borkowski finalista Bogusława Przyborowska
2002/2003 Joel Chawraj finalista Bogusława Przyborowska
2003/2004 Piotr Grzegorz Bąbik finalista Bogusława Przyborowska
2004/2005 Marcin Mełus finalista Marek Czapliński
2004/2005 Rafał Gąsior laureat Marek Czapliński
2012/2013 Kamila Bunda laureat Marek Czapliński
Matematyka
Rok szkolnyImię i nazwisko uczniaTytułOpiekun merytoryczny
2001/2002 Mateusz Dawid Kilarski laureat Bogusława Wierzcholska
2003/2004 Piotr Worotnicki laureat Jadwiga Dąbrowska
2004/2005 Barbara Kowalska laureat Jadwiga Dąbrowska
2007/2008 Dominik Bobryk finalista Jadwiga Dąbrowska
2009/2010 Paula Gajda finalista Dorota Wardacka
2009/2010 Arkadiusz Dudek finalista Jadwiga Dąbrowska
2011/2012 Kamila Bunda laureat Jadwiga Dąbrowska
2012/2013 Kamila Bunda laureat Jadwiga Dąbrowska

 

Biologia
Rok szkolnyImię i nazwisko uczniaTytułOpiekun merytoryczny
2003/2004 Bartłomiej Rewerski finalista Lucyna Zakrzewska
2004/2005 Anna Paszak
Anna Roguszewska
laureaci Lucyna Zakrzewska
2005/2006 Mikołaj Wierzbicki laureat Lucyna Zakrzewska
2006/2007 Marta Mikicin laureat Lucyna Zakrzewska
2006/2007 Dagmara Dąbrowska laureat Lucyna Zakrzewska
2014/2015 Jacek Piotrowski finalista Lucyna Zakrzewska